Ontwerp je droomsieraad samen met LiAtelier
LiAtelier heeft een ongelooflijk groot aanbod aan sieraden in verschillende maten, vormen, stijlen en kleuren. Maar hoe groot de collectie ook is, het bevat niet alles. En misschien wel niet precies datgene waarnaar je zoekt. Gelukkig kan LiAtelier hierbij helpen. Hilde, Emil of Igor zetten jouw idee om in een prachtig ontwerp. Wanneer dit goedgekeurd is, kan het sieraad gemaakt worden.
Het ontwerpen van je eigen sieraad
Om het ontwerpen van je eigen sieraad in werking te zetten is het nodig om een afspraak te maken met een van de ontwerpers. Dit kan door te bellen tijdens openingstijden: 050-3117567 of door even langs te komen aan de Vismarkt 48 te Groningen.
Het ontwerpen en maken van een sieraad kan soms even duren. Alleen al het ontwerpproces kan bijvoorbeeld een maand duren. Het zoeken naar de juiste steen kan een paar weken in beslag nemen.
Dit hoeft natuurlijk niet het geval te zijn wanneer de steen bij LiAtelier op voorraad is of bij een van de slijpers. Bij het proces komen een heleboel mensen kijken, maar het resultaat mag er dan ook zeker zijn.
Tekst gaat verder onder de afbeelding.
Wat kost het om je eigen sieraad te ontwerpen?
De kosten voor een eigen ontwerp kunnen erg uiteenlopen. Dit heeft onder andere te maken met het soort sieraad, de zeldzaamheid van de steen, de beschikbaarheid ervan en waar de stenen vandaan moeten komen. LiAtelier kan om die reden niet van tevoren met zekerheid zeggen wat het zal kosten; soms is het goedkoop, soms moet je er wat voor over hebben. Het is daarbij wel mogelijk om op budget te werken.
Van tevoren maakt LiAtelier een prijsopgave met de verwachte kosten. De helft hiervan dient vooraf betaald te worden voor de materialen en de andere helft pas aan het einde.
Foto's: Luis Boullosa
Instagram: Luis Boullosa Photo